Acetil-1-tirozino nauda

Absorbcija

Amino rūgštys yra baltymų statybiniai blokai. L-tirozinas yra nepakeičiama aminorūgštis, todėl nereikia ją gauti iš dietos tol, kol vartoja pakankamai L-fenilalanino, kurį organizmas paverčia tirozinu. Kadangi L-tirozinas, atrodo, turi ypatingą naudą psichinei sveikatai ir protiniam poveikiui, daugelis žmonių pasirenka vartoti šios amino rūgšties papildus arba valgyti daugiau maisto, kuriame yra jo, pvz., Mėsos, jūros gėrybių, pieno produktų ir nesmulkintų grūdų. Acetil-L-tirozinas yra L-tirozino priedas, kurio organizmas virsta tirozinu. Prieš vartodami acetil-L-tirozino papildus, pasitarkite su kvalifikuotu sveikatos priežiūros specialistu.

Neurotransmiterio gamyba

Acetyl-L-tirozinas yra greičiau absorbuojamas ir geresnis biologinis prieinamumas nei L-tirozino papildai, taigi mažiau jo praranda per šlapimą. Be to, galite gauti mažesnę acetil-L-tirozino dozę, kad gautumėte tą patį didesnės L-tirozino dozės poveikį. Tai yra naudinga, nes didelės L-tirozino dozės gali sukelti dirglumą, nerimą, nerimą ir nenormalią širdies ritmą, teigia gydytojas Ray Sahelianas, kuris specializuojasi natūraliuose prieduose.

Alertness po miego atėmimo

Daugelis smegenų neurotransmiterių yra pagaminti iš aminorūgščių, o L-tirozinas yra svarbus epinefrino, norepinefrino, dopamino ir serotonino formavimui, pagal Merilendo universiteto Medicinos centrą arba UMMC. Šie neurotransmiteriai yra svarbūs norint reguliuoti nuotaiką ir elgesį, o acetil-L-tirozinas ar L-tirozino papildai taip pat gali padidinti psichinį budrumą. Pasak Švedijos medicinos centro, L-tirozinas gali būti naudingas žmonėms, turintiems dėmesio stokos sutrikimų, tačiau poveikis, atrodo, trunka tik porą savaičių.

Veikla pagal stresą

Pasak Švedijos medicinos centro, tirozino papildai taip pat gali pagerinti psichinę funkciją ir atminimą, taip pat sumažinti nuovargį miego neturinčiuose asmenyse. Centras cituoja tyrimą, kuriame dalyvavo 20 JAV jūrų pėstininkų, kurie vienai nakčiai buvo be leidimo miegoti, o kitą dieną patikrino budrumą. 10-15 g tirozino papildai padidino budrumą maždaug dvi valandas.

Kai kurie moksliniai tyrimai su tyrozine papildais rodo, kad, kaip teigia UMMC, jie gerina žmonių ir gyvūnų atmintį ir pažinimo veiksmingumą, nors jie patiria psichinį stresą. 1999 m. Sausio 15 d. “Brain Research Bulletin” paskelbtame tyrime 10 asmenų, dalyvavusių sudėtingose ​​karinės kovos mokymo kursuose, galinčiuose sukelti stresą ir nuovargį, įvertinta tirozino įtaka kognityvinėms užduotims atlikti. Šie asmenys parodė geresnį atminties ir stebėjimo uždavinį, nei grupė, vartojusi placebą. Tirozino papildai taip pat sumažino sistolinį kraujospūdį.