Aloe vera nauda veidui

Apžvalga

Pasak “Aloe-Vera-Research”, “Aloe vera” naudojama daugybė vaistų ir kosmetikos tikslų, nes ji veiksmingai raminantis odą ir mažina uždegimą. Aloe vera kilęs iš alavijo augalo, bet paprastai parduodamas kaip vietinis tirpalas, naudojamas deginant saulę, bėrimus, spuogus ir bendrą odos sveikatą. Jo gijimo savybės yra iš 18 esančių aminorūgščių.

Sunburn Relief

Nudegimas pažeidžia odą. Pasak svetainės ayushveda.com, ji kyla į veidą ir netgi gali sukelti odos vėžį. Veido saulės nudegimai gali sukelti uždegimą, niežėjimą ir ištrūkimus, todėl svarbu gydyti gijimo priemones, tokias kaip alavijo. Pasak “LifeTips” interneto svetainės, “Aloe vera” turi greitą vėsinimo efektą ir sukuria apsauginį sluoksnį, kuris sandarina drėgmei, kad būtų išvengta dehidratacijos ir skatintų gijimą.

Spuogų gydymas

Pagal “Health911.com”, “Aloe vera” padeda kovoti su infekcija. Naudojant spuogus, opos ir spuogų randus, alvejus gerina veido spalvą ir spalvą. Tai stimuliuoja naujų ląstelių augimą ir randų gydymą. Aloe vera yra laikomas puikus odos valikliu ir sudėtyje yra antibiotikų, krešėjimo agentų, skausmo inhibitorių ir sutrikimų.

Raukšlių gydymas

Pasak “TheSkinWrinkles.com” svetainės, “Aloe vera” padeda sumažinti veido raukšles. “Aloe vera” dirba, didindama odos elastingumą, kad išaugtų raukšles. Aloe vera taip pat yra daug antioksidantų. Kai jūsų veidas yra nuolat veikiamas saulės spindulių, jis taip pat yra veikiamas laisvuosius radikalus, kurie prisideda prie senėjimo. Aloe Vera antioksidantai neutralizuoja žalingą laisvųjų radikalų poveikį, tokiu būdu apsaugantys nuo veido ir mažindami raukšlių atsiradimą.