Alyvuogių aliejaus nauda plaukams

Apžvalga

Alyvuogių aliejus yra tikrai galios, kai kalbama apie plaukų, odos ir grožio programas. Jo turtingos, drėkinančios savybės tampa ideali naudoti jūsų plaukams. Nors jūs galite nedelsiant galvoti apie alyvuogių aliejų virimui, vonios kambarys gali būti puikus alyvuogių aliejaus butelis, kuris gali padėti jūsų plaukams atrodyti sveikesni, stipresni ir ryškesni. Nesvarbu, ar jūs naudojate jį kaip savo įprastą kondicionierių, karštą aliejaus apdorojimą, ar kaip plaukų apdailos produktą, jūsų gyvūnas privalo pasinaudoti daugeliu alyvuogių aliejaus privalumų.

Mažiau pleiskanos

Alyvuogių aliejus, sumaišytas su citrinų sultimis, gali padėti gydyti problemą pleiskanos. Paprastai dėl sausos, nelygios odos, rūgštinės citrinų sultys padeda atsilaisvinti pleiskanas, o alyvuogių aliejus drėkina naują odos sluoksnį. Sumaišykite vienodą kiekį alyvuogių aliejaus, citrinų sulčių ir vandens – pakaktų kelių šaukštų kiekvieno. Masažas į drėgną galvos odą, palikite 20 minučių, praplaukite ir šampūną. Naudokite šį pūkuotą valymą ne daugiau kaip kas antrą savaitę.

Split Ender

Sausais žiemos mėnesiais jūsų plaukai yra labiau linkę į sugedimą, suskaidymą ir švelnius skraistes, dėl kurių jūsų aptakus kirpimas atrodys nepatogus ir nešvarus. Mažas alyvuogių aliejus gali padėti sušvelninti kai kurias iš šių problemų. Jis suteikia svorio ir drėgmės plaukams, ir yra idealus kaip greitas sureguliavimas. Tiesiog nulenkite mažai alyvuogių aliejaus ant pirštų ir paleiskite jas per savo plaukus po to, kai jį sukūrėte, kad galėtumėte išmesti galą ir prakeiktų bučinį.

Stiprumas ir blizgesys

Pakeiskite savo įprastą kondicionierių alyvuogių aliejumi, kad padėtumėte drėgmę sugrąžinti į plaukus, palikdami jį sveiką ir blizgančią. Turtingas vitaminais A, E ir antioksidantais, alyvuogių aliejus padeda apsaugoti keratiną plaukuose ir plombose drėgmei. Elle teigimu, alyvuogių aliejus gali pašalinti riebalų kaupimąsi, kuris trukdo formuoti naujus plaukų folikulus ir trukdo plaukams augti.

Valdomumas

Sausas, nepakankamai maistingas plaukus dažnai sunku suprasti. Jis neužsimins garbanos, o tiesinimas išdžiovins jį toliau, paliekant jį negyvas. Alyvuogių aliejaus apdorojimas karšto aliejaus pagalba padės jums valdyti, todėl jūsų plaukai yra lengviau stiliaus, pažymi PioneerThinking.com, prisideda prie Sharono Hopkinso. Palikite plaukus per pusę puodelio alyvuogių aliejaus ir palikite 30 minučių, kad suteiktumėte plaukams drėgmę, kurios reikia, kad jis būtų geriau tvarkomas.

Jei jūs susiduriate su trapiais galais ar garbanotais garbanomis, kurios jaučiasi labiau panašios į plieninę vilną, nei yra minkštosios spynos, alyvuogių aliejus gali padėti sušvelninti plaukus, todėl jis tampa labiau atsparus. Natūralus, gilus alyvuogių aliejaus valymo gydymas kiekvieną savaitę gali pakeisti papildomus silikoninius ingredientus, naudojamus kondicionierių, kurie suteikia jūsų plaukams kelias valandas melagingą minkštumo jausmą.

Ypatingas minkštumas