Ar yra natūralių būdų, kaip suteikti sau veido apyrankę?

“Chin Lift”

Jums nereikės išleisti tūkstančių dolerių kosmetikos chirurgijai, kad pasiektumėte jaunesnę, naujesnę išvaizdą. Nepaisant to, kad amžius gali užtrukti, kovoti su raukšlėmis, nugrimzdintais juostomis ir smakeliais bei pavargusiais akimis, kasdien atliekant įvairias veido pratimus. Atminkite, kad veidas yra sudarytas iš raumenų, kaip ir kitos kūno dalys, ir turi būti naudojamas išlikti lankstus, tvirtas ir tonuotas.

Veido įtempimo išleidimas

Atsikratykite papildomos odos aplink smakrą ir kaklo priekį, todėl žmonės dažnai verčia atrodyti metų senesni nei jie iš tiesų yra. Švelniai pakelkite smakrą, naudodami rodyklę ir vidurinįjį pirštą, švelniai prispauskite prie kaklo, kuriame smakras patenka ant kaklo. Sulenkite moliuskus, prispauskite liežuvį prieš apatinius priekinius dantis. Jūsų pirštai turėtų dabar pajusti susitraukimą toje srityje, kurioje norite dirbti, sako Senta Maria Runge, “Face Lifting by Exercise” autorė. Lėtai padidinkite liežuvio slėgį nuo dantų skaičiui 10 ir palaikykite maksimalią kontrakto trukmę nuo 5 iki 10 sekundžių. Palengvinkite liežuvio slėgį dar 10 sekundžių, kad grįžtumėte į pradinę padėtį. Atlikite šį treniruotę keturis ar penkis kartus 2-3 kartus per dieną, kad pasiektumėte maksimalų rezultatą.

Pailginimo stiprinimo pratimai

Kai esate įtemptas, jūsų raumenys taip pat įtempti. Keletą kartų per parą išlaisvinkite raumenų įtempį, dėl kurios gali atsirasti raukšles, siūlo Jasmin Chua, “Discovery Channel” kompanijos “Planet Green”, parašiusią raminantį masažą ant kaktos. Padėkite pirštus kaktos viduryje ir nuplaukite pirštus link savo šventyklų. Atlikite tai tris kartus ir tada tyliai paspauskite delnus rankas ant akių lizdų. Leiskite pirštų galiukams švelniai nulenkti į skruostukas. Padaryk tai tris kartus. Kartokite visą procesą iki penkių kartų, kad veiktų veiksminga streso reljefinė technika.

Sėdėkite patogiai ir švelniai uždėkite lūpas. Išminkink savo lūpas, tarsi ketinate auginti didelį bučinį kažkam. Išsiplėskite lūpas kaip galima ilgiau, siūlo Agelessą. Jūs galite tai pajusti ne tik ant burnos esančių raumenų, bet ir į skruostą ir palei žandikaulio liniją, jei tai darysite teisingai. Laikykite didžiausią pukerą maždaug 10 sekundžių ir atsipalaiduokite. Norėdami atlikti optimalaus rezultatus, pakartokite šį pratimą 10-20 kartų per dieną.