Ar yra žolių, skirtų hormonų pusiausvyrai, ilgiems ciklams ir spuogams?

Vitex

Hormonų disbalansas moterims gali pasireikšti bet kokio amžiaus reprodukciniais metais, tačiau menopauzė gali tapti ekstremali. Pasak “Womens Health Zone”, kai kurie hormonų disbalanso simptomai yra labai nuovargis, depresija, alergija, plaukų slinkimas, PMS ir veido plaukų augimas. Papildomi simptomai gali būti spuogai, karščio pylimai, naktinis prakaitavimas, lengvas ar sunkus periodas ir nereguliarus mėnesinių ciklas. Hormonai gali tapti nesuderinami dėl įvairių priežasčių, įskaitant aplinkos teršalų ir toksinų poveikį, blogą mitybą, stresą, hormonų pakaitinę terapiją, kontraceptines tabletes, kosmetiką ir pernelyg didelį neekologiškų maisto produktų ir gyvūninės kilmės produktų suvartojimą; Žolės į jūsų sveikatos priežiūros režimą gali padėti išlaikyti pusiausvyrą tarp jūsų hormonų, nors nėra pakankamai įrodymų, kad paremtų šiuos teiginius. Vaistažolių preparatai neturėtų būti naudojami tik tradicinei medicinai pakeisti, todėl pasitarkite su savo sveikatos priežiūros specialistu, prieš pradėdami žolelių, kad subalansuotumėte hormonus.

Dong Quai

Pasak alternatyvios medicinos apžvalgos, vitex agnus castus, dar vadinamas vaisingu medžiu arba chasteberry, gali padėti reguliuoti hormonus ir pagerinti estrogeno progesterono santykį. Žolininkai naudojasi šia žolė gydymui su hormonais susijusių spuogų, menstruacijų pažeidimų, krūtų jautrumo, PMS simptomų, nevaisingumo ir žindymo problemų. Vokietijos tyrimas, paskelbtas 1990 m. “Gynakologische Praxis” numeryje, nustatė, kad vitex yra veiksminga vaistažolių priemonė menstruacinio ciklo sutrikimų gydymui dėl hiperprolaktinemijos, kortikos rūgštingumo nepakankamumo, antrinės amenorėjos ir oligomenorėjos.

Juodas cohosas

Dong quai taip pat žinomas kaip angelica ir yra populiarus moterų žolė. Pasak “Herb Wisdom”, ši žolė gali padėti pagerinti hormonų pusiausvyrą, taip reguliuojant menstruacijų ciklą ir mažinant karščio bangos bei PMS simptomus. Dong quai jau seniai naudojamas Kinijoje kaip moteriškos reprodukcinės sistemos tonikas. Ši žolė taip pat gali padėti kovoti su infekcijomis ir sumažinti opos, todėl tai yra veiksminga priemonė gydant spuogus.

Raudonieji dobilai

Juodoji cohosh taip pat vadinama Cimicifuga racemosa. Ši žolelė ilgai istoriškai naudojama tarp indėnų amerikiečių dėl mėnesinių spazmų ir menopauzės lengvatos. Juodoji cohosh gali turėti estrogeninį aktyvumą, todėl tai yra naudinga priemonė pusiausvyros tarp moterų hormonų lygiui. Pasak “Herb Wisdom”, ši žolė gali būti naudinga gydant menopauzės simptomus, PMS ir nereguliarus menstruacijų ciklas.

Raudonasis dobilas – tai žolė, dar vadinama Trifolium pratense. Kaip ir dong quai, ši žolė taip pat yra populiarus moterų žolė. Pasak “Herb Wisdom”, ši žolelė yra vienas iš turtingiausių gamtinių izoflavonų šaltinių – augalų cheminių medžiagų, kurios veikia kaip estrogenai jūsų kūne. Šie izoflavonai gali padėti reguliuoti hormonus ir sumažinti nemalonius menopauzės simptomus, pvz., Karščio bangos.