Atgal problemas, kurias sukelia bloga padėtis sėdint

Apžvalga

Nors sėdi spaudžia jūsų nugarą, negu stovi, lengva įsivaizduoti blogą sėdimą padėtį. Deja, ilgai sėdėdamas kėdėje ar ant sofos gali įtvirtinti raumenis ir raumenis, kurie taps atgal. Galite padėti išvengti daugybės nugaros skausmo problemų ir atsikratyti skausmo, praktikuojant gerą sėdimąją padėtį.

Raumenų nugaros skausmas

Raumenų įtampa dažnai yra nugaros skausmo priežastis. Sėdi, ypač ilgesnį laiką, raumenys tampa nuovargis ir kieta. Sėdimoji padėtis taip pat gali sutrikdyti kraujotaką apatinėje kūno dalyje, dėl kurios mažiau deguonies gali patekti į nugaros ir raumenų ląsteles. Esate didesnė rizika susirgti nugarą, jei turite blogą padėtį, nenaudojate ir turite antsvorio. Kai atsiranda raumenų nugaros skausmas, karštis ir fizinis pratimas gali padidinti kraują ir deguonį. Pratimai taip pat gali padėti jums pagerinti jūsų laikyseną. Stenkitės savo svorį paskirstyti tolygiai, sėdėdamas sėdėdami ir nenusileiskite kėdėje.

Viršutinė nugaros skausmai

Viršutinės nugaros skausmas yra dažna problema, kurią sukelia bloga sėdimoji padėtis. Siekiant išvengti pernelyg didelės įtempimo jūsų viršutinės nugaros raumenyse, laikykitės nugaros tiesiai, pečiai atsipalaidavę prieš kėdės gale. Kadangi sėdi norima laikyti kūną vertikaliai nuo gravitacijos, jūs norite sėdėti tokioje padėtyje, kad mažiausiai įtvirtintų raumenis, palaikančius stuburo. Uždėkite mažą pagalvę už savo nugaros dalies, kad išlaikytumėte natūralią jūsų stuburo kreivę. Jūsų kojos turi būti plokščios ant grindų, kai keliai įstumti šiek tiek stačiu kampu. Tavo nugaros ir kaklo laikymasis atitinka jūsų dubens galvą.

Herniuota diskas

Graužikinis diskas yra dažna nugaros skausmo priežastis, ypač jei neseniai buvo sužeistas diskas. Amerikos ortopedijos chirurgų akademija paaiškina, kad sėdi gali pabloginti nugaros skausmus, nes padidėja slėgis jau nusilpusioje srityje. Nesvarbu, ar skausmas yra nuobodus ar aštrias, svarbu atsikratyti, ištempti ir judėti mažiausiai vieną kartą per valandą. Mokant, kaip išlaikyti tinkamą laikyseną, sėdėdamas, stovint ir pakeldamas, gali padėti išvengti būsimų nugaros problemų.

Nugaros nervas

Nors dauguma žmonių tam tikru momentu kenčia nuo nugaros skausmo, prastos sėdimos ir stovinčios pėdos gali sukelti neatidėliotinas ar ilgalaikes nugaros skausmus. Sėdi gyvenimo būdas daro spaudimą nugaros smegenų kaulams ir galiausiai gali sukelti skausmą. Tačiau išlaikant gerą sėdimą padėtį galima išvengti pernelyg didelio slėgio nugaros smegenų nervų nervų skausmui. Krūtinės ląstos diskas apatinėje nugaros dalyje gali sukelti nervinį šaknį, sukeliantis skausmą, tirpimą ar dilgčiojimą.