Beisbolo viršvalandžių taisyklės

Naujas formatas

Sporto metu “viršvalandžiai” dažniausiai reiškia žaidimo ar rungtynių pratęsimą, kad nutrauktų ryšį tarp dviejų komandų. Kai du beisbolo komandos išlieka susietos devynių padavimų pabaigoje, žaidimas tęsiamas ir papildomame inžinerijos procese, kuris yra viršvalandžių forma. Oficialios Major League Baseball arba MLB taisykl ÷ s suteikia papildomą padengimo konkurentų beisbolo normą.

Žaidimo pabaiga

Papildomas padovanojimas vyksta tokiu pačiu formatu, kaip ir reguliarūs turnyrai beisbolo salėje. Kiekvienas inningas susideda iš dviejų pusių. Pirmajame pusmetyje, vadinamas “inning” viršutine dalimi, lankomoji komanda pasiūlo šikšnosparnius. Antroje žaidimo ankštoje pusėje, vadinamo “inning” apačioje, namų komandos šikšnosparniai. Antin pusė baigiasi, kai lauko komanda gauna tris laukus.

Vadinamas žaidimas

Žaidimas turi tęstis su papildomais inženierija, kol viena komanda gaus daugiau komandų nei kita komanda. Jei lankotoji komanda įvertina žaidimą, kad pasiektų inžinieriaus viršuje esančią vietą, namų komanda vis dar patenka į šikšnosparnį užbaigti inning. Jei komandinė komanda išlieka po to, kai baigsite žaidimą, laimėtojų komanda laimės. Jei namų komanda atkartoja rezultatą, taigi žaidimas tęsiasi. Jei namų komanda laimės žaidimą bet kuriame inžinieriaus apačioje, žaidimas nedelsiant pasibaigs, o abi komandos nebaigs inžinieriaus. Jei namų komanda laimės papildomus padavimus, žaidimas baigiasi, kai tik pergalę einantis vedlys kerta namo plokštę, arba kuo greičiau bėgikas, kuris pasiekė daugkartinį eigą, kerta namo plokštę. Taigi, namų komanda turi pranašumą prieš komandinę komandą, nes ji turi galimybę pasivyti po to, kai svečių komanda sužavės.

Dauguma kada nors grojo kada nors

Jei grėsmingas oras, elektros energijos tiekimo sutrikimas ar kitos aplinkybės reikalauja, kad teisėjas paskambintų žaidimui papildomų padavimų metu, o rezultatas lieka susietas, žaidimas bus sustabdytas. Komandos grįš, kad baigtų žaidimą vėliau. Jei svečių komanda pelnė pagrindinį rezultatą per ininko pradžią ir arbitras pokalbio metu bet kuriuo šio žaidimo momento metu žiūri į žaidimą, žaidimas yra reguliavimo žaidimas ir laimi komanda.

Little League Extra Innings

Pagal “Beisbolo almanachą”, “Boston Braves” ir “Brooklyn Dodgers” turi rekordą už daugiausiai žaidimų, kurie kada nors buvo žaidžiami viename žaidime. Abi komandos žaidė 26 taškus, kai teisėjas pavadino žaidimą, nes saulė sumažėjo, o žaidėjai jau negalėjo matyti kamuolio. Galutinis rezultatas 1920 m. Buvo 1-1. Pagal dabartines MLB taisykles, nė vienas žaidimas negali baigtis kaklaraištis.

Standartiniai “Little League” žaidimai susideda iš šešių padavimų. Jei šešių padavimų pabaigoje dvi komandos liktų susietos, žaidimas tęsiamas ir papildomuose padavimuose. Žaidimas baigiasi tada, kai svečių komanda uždirba pranašumą iki viso žaidimo pabaigos arba kai namų komanda uždirba pranašumą bet kuriame inžinieriaus apačioje.