Krepšinio žaidėjo nauda

Nors diktorius pakvietė: “Ji ūgliai. Ji balais! “Dažnai susijusi su krepšinio sportu, nes krepšinio žaidėjas yra daugiau nei tiesiog laimėjimas. Krepšinis naudingas jums, kai laimite, kai pralaimi, ir kai net nepasieksite stendo. Krepšinis gali pagerinti jūsų sveikatą ir mokyti visą gyvenimą trunkančių įgūdžių.

Atsižvelgiant į tai, kaip sunku dirbti aukštyn ir žemyn teisme, krepšinis suteikia jums vidutinio ir intensyvaus intensyvumo treniruotę. Viena valandos krepšinio gali sudeginti daugiau nei 600 arba 700 kalorijų. Dreblingas, pravažiavimas ir šaudymas gerina koordinavimą, tuo daugiau žaidimo minučių žaidime, tuo daugiau fizinės ištvermės sukuriate. Krepšinis taip pat didina raumenis rankose, kojose ir skrandyje.

Jūs neturite laimėti kiekvieno krepšinio žaidimo, kad pagerintumėte savo psichinę sveikatą. Fizinis stimuliatorius, kurį gaunate iš krepšinio, padeda išlaisvinti endorfinus savo smegenyse, todėl jūs jausitės geriau emociškai. Jūs taip pat galite miegoti geriau naktį, jaučiatės labiau pailsėję ir perspėkite kitą dieną. Kai esate spaudžiamas darbe ar mokykloje, šaudymo lankai ar praktikuojantys grąžtai gali padėti jums sutelkti savo energiją ir išstumti. Trinkamojo rodyklio nusileidimas arba geresnio atsipalaidavimo procentas gali suteikti jums natūralų pranašumą.

Krepšinis yra apie komandinį darbą. Netgi žaidėjas žvaigždės negali to padaryti. Penki komandos nariai teisme turi dirbti kartu, kad sukurtų pjeses. Krepšinis moko jus dirbti kaip vienetą, perduoti kamuolį, dalintis pagalba ir užblokuoti priešininką, taigi kažkas kitas gali laimėti šiuos du taškus. Krepšinis moko jus pakaitomis ir suteikti savo komandai savo visus, kai vaikšto į teismą. Jūs niekada negalite pradėti žaidimo, tačiau, suteikiant pagalbą vienam iš pradedančiųjų vėliau žaidime, komanda dirba efektyviai, todėl nė vienas žaidėjas neužsidega.

Nesvarbu, ar žaidžiate konkurencingai lygoje ar tiesiog pramogoms parke, krepšinis naudingas jūsų socialiniam gyvenimui. Galite užmegzti draugystę, kuri nutolusi sezono pabaigoje arba tęsiasi daugelį metų. Net jei jūs nebūsite bičiuliais su daugeliu jūsų komandos narių, įgūdžiai, kuriuos išmokote, susijusius su skirtingais asmenybės tipais, gali padėti jums susidūrus su teismu. Pavyzdžiui, galite išmokti geriau susipažinti su sudėtingomis asmenybėmis. Krepšinis gali suteikti jums daugiau pasitikėjimo savo kasdieniu gyvenimu, ir jis gali padėti jums priimti tuos laikus, kai nesate laimėjęs ar nesugeba gauti to, ko norite.

Fiziškai tinka krepšinio kūnas

Sporto galia emocinei gerovei

Komandiruotės “Makings”

Krepšinio mokomieji tarpusavio įgūdžiai