Sąrašas dalykų, kurie pakeis jūsų vardą po santuokos

Identifikavimo formos

Pavadinimas pakeitimas po santuokos yra įprasta praktika. Floridos universitetas praneša, kad 2005 m. Tyrime 77 proc. Susituokusių moterų nuo 20 iki 70 metų amžiaus apklaustųjų priėmė savo vyro pavardes po santuokos. Sukūrus kontrolinį sąrašą, bus užtikrinta, kad nauja nuotaka keičia jos vardą su visomis reikiamomis agentūromis ir organizacijomis.

Su užimtumu susiję pokyčiai

Jums reikės paimti santuokos licenciją ir dabartinę tapatybę su savimi, kad pakeistumėte savo vardą dabartinėmis asmens tapatybės formomis. Užpildykite naują socialinės apsaugos kortelę savo vietos socialinės apsaugos tarnyboje. Pakeiskite pavadinimą savo vairuotojo pažymėjime ir transporto priemonių registracijos skyriuje. Jūs taip pat galite pakeisti pavadinimą savo rinkėjo registracijos kortelėje. Taip pat turėsite pakeisti savo pasą ir kitas identifikavimo formas, pvz., Mokyklos ID.

Sąskaitos ir prenumeratos

Informuokite savo personalo departamentą, kad jie galėtų padėti jums pakeisti savo vardą savo darbo užmokesčio čekiuose, sveikatos draudimo ir 401k sąskaitoje. Su kitais su darbu susijusiais elementais, kuriais galite keisti savo vardą, yra jūsų darbo ID ženklelis, el. Pašto paskyra ir vizitinės kortelės. Galbūt norėsite pranešti kolegoms ir klientams apie jūsų vardo keitimą, kad išvengtumėte painiavos.

Pakeiskite savo vardą į visas savo banko sąskaitas, draudimo polisus ir norą ar gyvenimo poreikius. Susisiekite su paslaugų teikėjais ir sužinokite, kaip pakeisti savo vardą ir šiose paskyrose. Prašykite pakeisti kredito kortelę savo nauju pavadinimu ir nepamirškite kitų kreditorių, tokių kaip jūsų nuomotojas, hipotekų skolintojas ar autofinansinė įmonė. Pakeiskite savo vardą prie žurnalų prenumeratų, skambindami jų nemokamais numeriais ir susisiekite su savo naujo vardo pašto skyriumi, nes jūsų paštas pradės atvykti pagal šį pavadinimą.