Suaugęs prideda natūralių priemonių

Apžvalga

Dėmesio deficitas (hiperaktyvumas) sutrikimas, kaip tai vadinama Diagnostikos statistiniame vadove, Amerikos psichiatrijos asociacijos paskelbimas, kuriame pateikiama bendra kalba ir standartiniai psichikos sutrikimų klasifikavimo kriterijai, gali turėti įtakos visų amžiaus grupių žmonėms. Jo priežastys nėra žinomos, tačiau “Neuro Associate”, “NeuroResearch Clinics Inc” interneto svetainė, nurodo, kad daugelis gydymo būdų yra susiję su neurotransmiterių didinimu smegenyse. Suaugusiems su ADDs yra būdų, kaip atsverti sutrikimo poveikį natūraliomis priemonėmis ir sumažinti vaistų, galinčių pakenkti sveikatai, poreikį.

Ginkgo Biloba

Pasak ADD / ADHD Advances, gydytojo, kuris aprašo savo asmeninius mokslinius tyrimus ADD, ginkmedžio biloba tinklalapis įrodė, kad jis padidina kraujo srautą smegenyse, dažnai žinoma, kad jis pagerina atminimą ir pagerina Alzheimerio ligos pacientų būklę. Tačiau vartojant ADD gali padidėti smegenų kraujotaka, dėl kurios gali padidėti dopamino kiekis smegenyse. Šio neurotransmiterio padidėjimas gali padėti sumažinti suaugusiųjų ADD simptomų sunkumą. Svetainėje sakoma, kad, norint paveikti ADD, 120 mg ginkmedžio biloba per parą turėtų būti vartojama per dieną, nors tai yra du kartus per parą rekomenduojama dozė, ji pasirodė esanti veiksminga, o ne pavojinga. Tačiau į gydymo režimą negalima įtraukti jokio vaistažolių papildo, prieš tai nesikalbant su savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėju.

Tyrozinas / Levodopa

“Tyrosinas” ir jo pirmtakas “levodopa” yra dvi natūralios aminorūgštys, kurias “Neuro Assist” teigimu galima įsigyti kaip papildus sveikatos maisto parduotuvėse arba vaistinėje. Šie junginiai kūne paverčiami dopaminu, todėl smegenys padeda susigrąžinti kai kuriuos neurotransmiterius, prarastus dėl sutrikimo. Nors du yra lengvai pasiekiamos per sveikatos parduotuves, pirmiausia reikia pasikonsultuoti su gydytoju, nes šių papildų vartojimas gali išardyti neurotransmiterio serotonino kūną.

Feingold dieta

Pasak Merilendo universiteto Medicinos centro (UMMC) visuomenės švietimo interneto svetainės, viena iš labiausiai žinomų dietų žmonėms su ADD yra Feingold dieta. Ši dieta yra tai, kad nevalgyti jokių priedų ar salicilatų. Kadangi salicilatai yra aspirino, kažkas šia dieta gali nevartoti aspirino skausmui. Paprastai ši dieta draudžia bet kokį dirbtinį dažymą ar dirbtinį skonį. Tai leidžia organizmui netobuliai gaminti dopaminą smegenyse, kuris neigiamai veikia ADD poveikį smegenyse.

Cinkas

Pasak UMMC, cinkas yra mineralas, kuris yra ypač svarbus tam tikrų neuromediatorių metabolizmui. Tie, kuriems yra ADD, gali turėti cinko trūkumą savo kūne, todėl kai kurie cinko papildai kartais gali padėti organizmui reguliuoti dopamino koncentraciją smegenyse, tačiau tie, kurie jį vartoja, turėtų žinoti, kad ilgalaikis cinko vartojimas dažnai sukelia anemiją. Mineralas taip pat nebuvo mediciniškai įrodytas gydyti ADD.