Vandens augalai, kurie valo vandenį

Apžvalga

Kaip ir kai kurie kambariniai augalai gali išvalyti orą, kai kurie vandens augalai gali išvalyti vandenį. Su drėgmės augalais galima pašalinti sunkiuosius metalus, bakterijas, aliejų ir kitus teršalus. Kai kurie iš šių teršalų yra mirtingų augalų ir vandens gyvybių skilimo rezultatas. Nors visi augalai yra naudingi, kai kurie iš jų yra geriau teršalų šalinimo nei kiti.

Vandens Mint

Vandens mėtų ar Mentha aquatica auga iki 6 colių aukščio su šviesiai violetinėmis gėlėmis ir mintingu išvaizda ir aromatu. “Water Garden” tinklalapyje teigiama, kad vandens mėtų geriausias augimas yra visiškai saulės spalvos atspalvio sąlygomis ir bus atsparus USDA zonose nuo 6 iki 11. Jis turėtų būti pasodintas į konteinerį, tada įdėti į vandenį ne toliau, kaip 3 coliai žemiau paviršiaus Vaterlinijos. Pagal Vašingtono valstijos universiteto išplėtimą vandens mėta gali pašalinti bakterijas, tokias kaip E. coli ir salmonelės.

Bulrush

“Texas Agrilife” pratęsimo tarnyba teigia, kad pūslė arba Scirpus spp. Auga kaip žolė iki 10 pėdų aukščio. Priklausomai nuo veislės, jis yra skirtingo atspalvio žalias, su gėlėmis, esančiais ties kamieno galu. Pasak Vašingtono valstijos universiteto pratęsimo, augalai gali pašalinti aliejų, bakterijas ir kitas organines medžiagas iš vandens.

“Soft Rush”

“Texas Agrilife Extension Service” teigia, kad minkštas skubėjimas vandens augalas, Juncus effusus, yra dar vienas, kuris yra žolinis ir auga 3 1/2 pėdų aukščio su žaliais stiebais ir viršutine kamienine pusė gėlėmis vienoje grupėje. Vašingtono valstijos universiteto išplėtimas teigia, kad be bakterijų ir aliejaus, skleidžiami vandenys taip pat pašalina sunkius metalus, tokius kaip cinkas, varis ir kobaltas.

Cattail

Pasak “Texas Agrilife Extension Service”, “Cattail” arba “Typha spp.” Paprastai auga nuo 5 iki 10 pėdų aukščio su tamsiai rudos spalvos viršumi, kuri panaši į kačių uodegą. Lapai yra plokšti ir pasukami ant augalo. Tai suteikia laukinių gyvūnų apsaugą ir yra kai kurių žąsų maisto šaltinis. Pasak Vašingtono valstijos universiteto pratęsimo, “Cattail” pašalina iš vandens tiekimo metalus, tokius kaip cinkas, kadmis, švinas ir nitratai.