Beisbolo manevringumo pratimai

Apžvalga

Beisbolas yra sporto stilius, kuris reikalauja judrumo. Keičiant kryptimis efektyviu greičiu yra judrumas. Outfielders turi pakeisti kryptį, pritaikytą prie rutulio. Bėgeliai ant pagrindo greitai pasukite maišų kampus. Infielders eina viena kryptimi, kad sugauti kamuolį ir tada gali mesti priešinga kryptimi. Agility reikalauja stabilumo, greičio, galios, koordinavimo, reakcijos ir ekscentrinės jėgos. Visi beisbolo žaidimo aspektai turi būti įtraukti ir nurodyti.

Šoniniai kūgio kojos

Nustatykite du kūgius 5 jardų atstumu futbolo aikštėje. Atsistokite tarp kojelių su viena kojelėmis šalia kairiojo kūgio. Švelniai nuleiskite kojas šiek tiek platesniu už peties plotį, sulenkite kelius ir šonus pakabinkite rankas. Pasukite dešine puse į šonus, o paskui palikite savo kairę koją. Laikykite savo kojas į didelę poziciją, nes kartu su kojomis jūs galite prarasti pusiausvyrą. Peršokti į kairę į dešinįjį kūgį kuo greičiau, atlikdami tik keletą žingsnių, kad padengtumėte 5 kiemus. Nemėginkite pečių, laikykitės subalansuotos ir išlaikykite savo kūno poziciją. Palieskite kūgį dešine ranka ir nedvejodami žingsniu šonu į kairę, pirmiausia palieskite kairę koją. Pakartokite tai, kad 20 viso kūgio užfiksuotų kuo greičiau.

Reakcija neveikia

Stende šalia pirmosios bazės, tarsi pavogsi. Prisukite šiek tiek į galingą padėtį ir atsipalaiduokite. Už partnerio užmegzkite partnerį, kad galėtumėte reaguoti, važiuodami į antrąją bazę, nedvejodami. Ar jūsų partneris vėl įstrigo bet kuriuo momentu, jei norite tuoj pat sustoti ir grįžti pirmiausia. Šis pratimas sukurs jūsų reakcijos laiką ir judrumą.

180 Jump Sprint

Sėdėti lauke, priešais namų plokštę. Peršokti kaip aukštai, kaip savo gali, tvorėdami žemyn su jėga ir mesti savo rankas aukštyn į orą, kaip įmanoma šokinėti. Žemė ant kojų kamuoliukų, kelius laikykite šiek tiek sulenktus, nes jūs nusileidžiate į smūgį ir atsigulkite prie savo kulnų. Nedelsdami pasukite 180 laipsnių ir važiuokite visu greičiu maždaug 90 pėdų arba įspėjamuoju keliu. Šis pratimas suteiks jūsų ekscentrišką jėgą ir stabilumą dėl jėgos, sugertos nusileidus jūsų šuoliui. Jėga, reikalinga krypčiai važiuoti dideliu greičiu, turi ekscentrinę jėgą, tai yra raumenų tempimo ir pakrovimo fazė.

Atvirkštinė kryžkelė

Stovėk savo vietovėje beisbolo aikštelėje. Ar partneris stovi 10 pėdų priešais save su 20 pagrindinių kamuolių. Nulenkite pagrindines krepšelius į kairę ir dešinę priekinės dalies pirštines ir pirštines. Laikykite plataus pagrindo, kaip naudojama šoninėje kūgio gręžtuvoje. Eidamas į dešinę kaip dešiniarankį, pirmoji žingsnis turėtų būti pirmoji, o kairė kojos perėja. Priešais yra naudojamas forehand judėjimas. Pasiruoškite prieš kiekvieną metimą ir partneris įkelia baseballas atsitiktinai į kairę ir dešinę, kad galėtumėte dirbti reagavimo laiką ir koordinavimą.