Amlaktino losjono šalutinis poveikis

Apžvalga

AmLactin losjonas yra vietinis vaistas, kurio sudėtyje yra veikliosios medžiagos amonio laktato. Šis losjonas naudojamas tam tikrų tipų odos ligų gydymui, dėl kurio sausoje, žvynuotoje odos pleistrų pasirodo visame kūne. Prieš vartodami šį vaistą, pacientai turi aptarti AmLactin losjono šalutinius poveikius su gydytoju.

Deginimas ar sustingimas

Kaiser Permanente perspėja, kad AmLactin losjono naudojimas odai gali sukelti deginimo ar švelnius pojūčius. Nors šie AmLactin losjono šalutiniai poveikiai gali būti nepatogūs, jie yra laikini ir laipsniškai nyksta per kelias gydymo minutes.

Sausumas ar peelingas

Gydant AmLactin losjonu, apdorotas odos regionas gali pasirodyti neįprastai sausas arba sudirgęs, įspėja Drugs.com. Pacientai gali pastebėti, kad apdorota oda pradeda drebėti ar nulupti. Odos sausumas taip pat gali sukelti niežėjimo pojūčius visoje gydytoje vietoje. Reikėtų vengti dažnos sausos ar sudirgintos odos subraižymo, kad būtų sumažinta odos uždegimo rizika.

Sumušimai ar spalvos pakitimai

“AmLactin” losjono naudojimo vietoje esanti oda gali sukelti neįprastus mėlynės, paraudimą ar odos spalvos pakitimus, praneša “RxList”. Apdorota oda gali atrodyti tamsesnė nei neišdirbta oda, šis šalutinis poveikis vadinamas hiperpigmentacija. Pacientams, kurie yra susirūpinę dėl šio šalutinio poveikio, reikėtų kreiptis į gydytoją dėl papildomos priežiūros.

Įspėjimai

Neteisingas AmLactin losjono naudojimas padidėjus jautriems pacientams gali sukelti alerginę reakciją. Su alergine ar anafilaksine reakcija susiję simptomai ir simptomai yra odos dilgėlinė, veido ar burnos patinimas ir sunku kvėpuoti. Pacientai, kuriems pasireiškė šie šalutiniai poveikiai po AmLactin losjono, reikalauja neatidėliotinos medicinos pagalbos, siekiant apriboti papildomų komplikacijų atsiradimą. Dėl padidėjusios saulės nudegimo rizikos apsaugokite apdorotas vietas nuo saulės poveikio.