Ar tau blogas pyktį?

Nesvarbu, ar pieno pakratymas yra geras ar blogas, priklauso nuo jo sudedamųjų dalių, jūsų individualios padėties ir fitneso tikslų. Kadangi kratymai yra pagrįsti baltymų turinčiu pienu, jie yra geras būdas gauti papildomų kalorijų sporto treniruotėms arba kai jums reikia svorio. Žinoma, tos pačios kalorijos sukuria problemą, kai esate svorio netekimo programos. Tol, kol sukursite savo ir naudosite mažai riebalų alternatyvas, yra tikimybė, kad galite mėgautis kartais netinkamu pienu.

Vienas puodelis vanilės ledų yra 274 kalorijos ir 14 gramų viso riebalų, palyginti su 221 kalorijų ir 6 gramų viso riebalų sušaldytuose jogurtuose. Galimos problemos yra cholesterolio kaupimo sočiųjų riebalų kiekis. Amerikos širdies asociacija rekomenduoja riboti sočiųjų riebalų kiekį iki mažiau nei 7 proc. Savo kasdienių kalorijų. Remiantis 2 000 kalorijų per dieną mityba, 1 puodelis ledų suteikia 5 procentus visų kalorijų iš sočiųjų riebalų, o šaldytas jogurtas – 2 procentai. Įvairūs ledų ir šaldytų jogurtų skoniai turi apie tas pačias maistingąsias medžiagas, įskaitant angliavandenius, baltymus, kalcius ir cukrų.

Papildomai naudojamo pieno tipas veikia kalorijas ir riebalus. Receptai pieno purtyti dažnai reikalauja nenugriebto pieno, o kai kurie netgi reikalauja, kad būtų pridėta sunkiųjų kremų. Jei norite sukurti sveikesnį pieno purtymą, pakeiskite jį nugriebtu pienu. Pusė puodelio nenugriebto pieno, kurio pakanka vienai 12-uncijų pieno suplakimui, yra 75 kalorijos, 4 gramai riebalų ir 3 gramai sočiųjų riebalų. Nugriebto pieno lašai iki 42 kalorijų ir be riebalų. Įsitikinkite, kad įsigijote pieną, įkveptą vitaminu D, nes jūsų organizmas negali absorbuoti kalcio be jo.

Galų gale atsigaus į tai, ar galite pritaikyti kalorijas ir riebalus į savo kasdienius tikslus. 12 colių pieno kremzlės iš ledų ir nenugriebto pieno sudėtyje yra 349 kalorijų ir 18 gramų riebalų. Vienas iš šaldyto jogurto ir nugriebto pieno pagamintas 263 kalorijas ir 6 gramus riebalų. Jūs gausite apie 40 gramų angliavandenių ir 6 gramų baltymų iš abiejų versijų. Jie turi 34-41 gramus cukraus, tačiau pusė jos yra natūralių cukrų piene. Pienas ir ledai nesukelia didelio cukraus kiekio kraujyje, priklausomai nuo jų glikemijos indekso balų atitinkamai 41 ir 57.

Greitojo maisto restoranai yra žinomi dėl savo kalorijų turinčių maisto produktų, įskaitant jų pieno kokteilius. Vanilinis pienas kyla iš dviejų pagrindinių greito maisto grandinių – įskaitant vieną iš mažesnio riebumo ledų, parduodamų 530-550 kalorijų 12-uncijų pakratant. Jie turi 15 g bendro riebalų, 10-12 g sočiųjų riebalų ir 86-92 g bendro angliavandenių. Papildomi produktai, tokie kaip sudaužyti šokoladiniai slapukai, saldainiai ar plakies grietinėlė, bet kokiu kalorijų ir cukraus pakartojimu virsta daugiau.

Ledai ar šaldyti jogurtai

Pieno pasirinkimas

Pastatyti kartu

Paleiskite greito maisto versijas