Ar ten yra sūrių, kuriuos gali valgyti veganis?

Apžvalga

Veganas atsisako vartoti gyvūninės kilmės produktus. Paprastai klaidinga nuomonė, kad veganams yra keletas maisto pasirinkimų, iš tikrųjų yra priešingai. “Veganai” turi daug įvairių skonių, kad patenkintų jų gomurį. Nors realus sūris nėra veganų meniu, nes jis pagamintas iš pieno, yra daug sūrių, pagamintų be gyvūnų sudedamųjų dalių.

Sojų sūris

Sojų sūriai yra vieni populiariausių veganų sūrių. Sojų sūris gaminamas iš sojos pieno vietoj karvės pieno. Skalsiai, tokie kaip čedaras, pipirai, Gouda, mozzarella ir Parmesanas, yra plačiai prieinami. Kaip ir reguliariai sūriui, sojos sūris gali būti nupirktas, supjaustytas griežinėliais, susmulkintas, ir kaip styginių sūris. Dauguma sojos sūrių gerai ištirpsta ir yra mažai riebalų ir kalorijų. Jie neturi cholesterolio ir yra geras sojos baltymų šaltinis. Kruopščiai patikrinkite ingredientus, nes kai kurie sojos sūriai gaminami su kazeinu, ty pieno baltymu.

Ryžių sūris

Pagrindinė ryžių sūrio sudedamoji dalis – tai vandens ir ryžių miltų arba ryžių pagrindo derinys. Ryžių sūris yra pagamintas iš Čederio ir pipirų skonio, parduodamas blokais ir griežinėliais. Ryžių sūris yra mažesnis riebalų ir cholesterolio nei tikrojo sūrio, tačiau jis taip pat yra mažesnis baltymų ir kalcio. Keletas ryžių sūrio prekių ženklų yra gyvūniniai produktai, todėl veganai turi kruopščiai perskaityti ingredientų sąrašą.

Sėklų sūris

Sėklos sūris, žaliavinis sūrio įvairovė, naudoja saulėgrąžų sėklų bazines sudedamąsias dalis ir pignolinius riešutus. Sėklų sūriai linkę būti tvirti. Kanapių, sezamų ir kitų sėklų taip pat gali būti naudojamas skirtingiems sūrio skoniniams aromatams gaminti. Sėklos, naudojamos sėklų sūriui gaminti, yra daug vitaminų ir kitų maistinių medžiagų, įskaitant baltymą, kalį, geležį, fosforą ir širdis sveikus riebalus. Šis sūris taip pat suteikia natūralų antioksidantų šaltinį.

Riešutų sūris

Brazilijos riešutai, anakardžiai ir makadamijos riešutai naudojami veganiniam sūriui gaminti. Jis yra išplautas ir lengvai ištepamas ant krekerių, duonos ir daržovių. Nors riešutų sūris yra daug riebalų ir kalorijų, jis yra geras baltymų, sveikų širdies riebalų, kalio, fosforo, geležies, antioksidantų ir kalcio šaltinis. Riešutų sūriai yra lengvai pagaminti, o kiti riešutai gali būti derinami eksperimentuoti su skirtingais skoniais ir tekstūrais.