Pėdos refleksologijos nauda

Apžvalga

Kojų refleksologija remiasi prielaida, kad kojose yra refleksai, atitinkantys visas kūno dalis ir kurie stimuliuoja šiuos refleksus, sukelia fiziologinius pokyčius. Refleksologija yra senovės gijimo technika ir įrodymai, kad refleksologija pirmą kartą buvo gydoma nuo 2500 iki 2300 B.C. Egipto gydytojo kapo sienos raiška buvo rasta.

Atsipalaidavimas

Kojų refleksologija yra efektyvi, kad atsirastų gilios atsipalaidavimo būsenos. Saulės rezginys yra nervų centras, kuriame saugomas stresas. Kai paspaudžiamas saulės spindesio reflekso taškas, panašu, kad visi kūno stresai būtų pašalinti. Kadangi stresas gali labai paveikti imuninę sistemą ir palikti vieną pažeidžiamą sunkių ligų, tokių kaip vėžys, svarbu jį sumažinti. Refleksologija gali padėti tokiu būdu.

Pagerinta cirkuliacija

Refleksologija gali pagerinti kraujotaką kojose ir visame kūne. Švelnus kojų padegimas ir tam tikrų rankų ir pirštų metodų taikymas pagerina kraujotaką gyvybiškai svarbiuose organuose. Kraujas tiekia deguonį ir maistines medžiagas šiems organams, maitina kūno audinius. Jei kūno dalis yra sužeista, pėdų refleksologija gali padėti ištaisyti sužeistus audinius.

Sumažėjęs skausmas

Kojų refleksologija yra veiksminga skausmo kontrolei. Kai refleksologija yra taikoma ant kojų, dedama daugiau endorfinų, kad blokuotų skausmo signalus smegenims. Endorfinai yra skausmo malšintuvai, kurie yra stipresni nei morfinas. Žmonės, kurie patiria skausmą, gali gauti reikšmingą pagalbą per refleksologiją.

Reguliarumas

Kojų refleksologija gali sutaupyti pusiausvyrą, kai užkietėjimas yra problema. Žarnyno, storosios žarnos ir kitų atitinkamų refleksų stimuliavimas gali lengviau šalinti ir grąžinti į normalią būseną.

Kadangi deguonis reikalingas, kad kūno ląstelės būtų sveiki, pėdų refleksologija gali padėti pasiekti gyvybiškai svarbų deguonį smegenų ląstelėms. Smegenų refleksų stimuliavimas ant kojų pagerina kraujo apytaką į galvą. Kojų refleksologija, vartojant įprastai, padės užmiršti protą.

Patobulinta atmintis

Refleksologija gali sustiprinti jūsų santykius. Kojų pojūtis gali būti jausmingas ir atsipalaidavęs, o refleksologija gali padėti jūsų partneriui atsipalaiduoti, kad padidins meilės patirtį. Jūsų partneriui suteikiant refleksologijos sesiją yra nuostabi meilės ir rūpestingumo išraiška.

Pagerinta santykiai