Veikliosios medžiagos unisom miego medicinoje

SleepTabs

Pagal “Merck Manual Home Health” vadovą, miegą gali sutrikdyti daugybė dalykų, tokių kaip stresas ar mityba. Miego trūkumas daro žmones pavargę visą dieną ir negali veikti optimaliai. Neveikiančios miego pagalbinės priemonės padeda, kai miegas nepasirodo lengvai ir gali būti naudojamas iki dviejų savaičių, kad būtų galima gauti rekomenduojamą miego kiekį, kuris yra nuo 6 iki 10 valandų kiekvieną naktį. “Unisom” miego pagalbą teikia suaugusiesiems ir turi trijų tipų, kurių kiekvienas turi vieną veikliąją medžiagą.

SleepGels

Pasak “Unisom”, “SleepTabs” padeda žmonėms užmigti vidutiniškai 23 minutes greičiau nei “Unisom”. SleepTabs veiklioji medžiaga yra 25 mg doksilamino sukcinato. Drugs.com nurodo doksilamino sukcinatą kaip antihistamininį ir raminamąjį – hipnozę. Riebalinis-hipnozė yra cheminė medžiaga, naudojama miegui sukelti, atpalaiduojant protą ir kūną. Doksilaminas, vartojamas kaip antihistaminas, yra 4 mg dozė suaugusiesiems, kai dozės yra tokios mažos kaip 6 mg, galinčios sukelti raminamąjį poveikį. Kadangi SleepTab yra išvardytos kaip sedatyvus ir hipnotizuojantis preparatas, rekomenduojama vartoti tik suaugusiesiems, vartojant vieną tabletes, kurių sudėtyje yra 30 tablečių. Minutės prieš miegą.

SleepMelts

Difenhidramino HCl yra pagrindinis veiklioji medžiaga Unisom SleepGels. Difenhidramino HCl yra antihistamininis preparatas su raminamais efektais ir yra naudojamas daugeliui kitų dalykų, išskyrus alergijas. Difenhidraminas, priklausomai nuo dozavimo ir derinio su kitais vaistais, yra naudojamas kaip judesio ligos ir miego pagalba; difenhidraminas yra anticholinerginis, tai reiškia, kad jis padeda sumažinti centrinės nervų sistemos įtampą ir raumenų reakcijas, kurios gali uždrausti atsipalaidavimą ir Geriamojo miego metu; “Drug.com” teigia, kad difenhidramino HCl pradeda veikti maždaug per valandą ir lieka kraujyje iki šešių valandų, ir jį reikia vartoti su vandeniu, kai yra piliulės formos. Rekomenduojama dozė yra viena SleepGels kapsulė, nes ji Yra 50 mg difenhidramino HCl ir turi būti suleista vandeniu. “Drugs.com” rekomenduoja suaugusiems vartoti difenhidraminą ir, norint išvengti kitų raminamųjų priemonių, tokių kaip alkoholis, vartojant miego pagalbą.

SleepMelts kiekvienoje tabletėje yra 25 mg difenhidramino HCl, rekomenduojama dozė suaugusiems skirtų dviejų tablečių. Difenhidraminas yra antihistamininas, naudojamas kaip miego pagalba; SleepMelts yra tabletės, kurios ištirpsta burnoje. Su vyšnių skoniu tabletės ištirpsta liežuvyje arba po liežuviu, todėl difenhidramino HCl patenka į kraują po liežuviu. Kadangi liežuvio liauka, esanti po liežuviu, yra seilių liauka, tai yra tiesioginis kelias į kraują. Medikamentai, gauti vartojant po liežuviu, turi pranašumų prieš geriant. Jie nereikalauja vandens ir greičiau gauna vaistus į kūną, todėl miego pagalbą galima pradėti dirbti greičiau.