8 maisto produktus, kuriuos turėtumėte vengti

Didžiausias griuvėsiai su salotomis sugadina veggį užpildytą patiekalą su šimtais kalorijų padažu. “Patikrinkite etiketę”, – patarė Keri Gansas, registruotas dietologas ir “Mažo keitimo dietos” autorius. Dažnai salotų padažu restorane yra daugiau kalorijų nei saldainių baras. “Užsisakyk aprangą šone”, – sakė Gansas. “Jūs neturėtumėte išleisti daugiau nei 60 kalorijų padažu į salotas.

Suvalgyti vaisius su šaldytu jogurtu skamba kaip sveiką užkandį. Tačiau Tara Miller, registruotoji dietologė ir “Achieve Balance Wellness” ir “Nutrition Counseling” įkūrėja, perspėja dėl per daug gero dalyko. “Žmonės galvoja, kad tai vaisius, tai yra sveika”, – sakė ji. Tačiau dauguma kokteilių, ypač parduotų specialiose parduotuvėse, yra nuo 16 iki 32 oz. Ir yra per daug porcijas angliavandenių. Taigi, laikykite jį mažai ir bandykite pridėti daržovių savo kokteilius, kai tik įmanoma.

Tiek sojų, tiek migdolų pienas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie netoleruoja laktozės. Tačiau dauguma žmonių reguliariai patraukia vanilines ar saldintas šių gėrimų rūšis, ignoruodama cukraus perteklių ir atkreipdami dėmesį tik į sveiką žodžio “sojos” arba “migdolo” konotacijas. Jei saldintos versijos yra viskas, į kurią galite toleruoti, Miller rekomenduoja vengiant pridėto cukraus, maišant vanilės skonio šaukšteliu į nesaldintą rūšį.

“Granola” yra maistas, kurį dauguma žmonių mano, kad yra sveiku pusryčių pasirinkimas. Tačiau Granos gali būti labai aukštas cukraus ir mažai skaidulų, sako Gans. “Kai ieškote granolos, atidžiai perskaitykite etiketę”, – sakė ji. “Ne visos granolos sukurtos lygios.” Įsitikinkite, kad iš parduotuvės lentynos pasirinkta grūdų ar granulių yra ne mažiau kaip 4 arba 5 g pluošto.

Jūs skuba įeiti į darbą laiku ir brūkštelėkite į artimiausią kavinę, norėdami pasiimti greitus pusryčius. Sveikatos vardui jūsų akys atkreipia dėmesį į tuos šoninių kepenėlių, kurie rodomi šalia spurgų. Tačiau neleiskite žodžio “sėlenos” arba “jogurtas” apgauti jus, kai kalbama apie kefius, įspėja Milleris. “Pagalvokite apie juos dar daugiau”, – sakė ji. Česnakai dažnai turi papildomų riebalų, kuriuos reikia laikyti slynes. Be to, be riebalų, paprastai yra papildomo cukraus, kad kompensuotų sumažintą burnos ir skonio kiekį.

Tai gali būti stebina, nes tunai, lašišos ir kitos žuvys, paprastai randamos sušiose, yra maždaug tokios liesos. Vis dėlto, kai jūs vertinate savo Philadelphia ritinio grietinėlę arba majonezą daugumoje aštraus tuno ritinių, kalorijų skaičių skyros. “Poros dydis taip pat svarbus, sako Gansas. Laikykis tris ritinius ar mažiau ir, jei įmanoma, rudieji ryžiai.

1. Salotos

2. Smoothies

3. Sojos pienas

4. Granola

5. Muffins

6. Sushi

Kai mėsainiai troško, pasakojimas apie kalorijas, dažnai būna antra geriausia alternatyva kalakutienos mėsainiui. Tačiau būk atsargus, įspėja Gansą. “Jei turite kalakutienos mėsainį, pagamintą iš tamsios mėsos ir odos, ji gali būti didesnė kalorijų nei paprastosios mėsainės”, – sakė ji. Jei esate restorane, paklauskite, ar mėsainyje yra tamsios mėsos ir kalakutienos odos paviršiaus. Bakalėjos parduotuvėje tai šiek tiek paprastesnė: patikrinkite etiketę ir parinkite mėsą su mažiau kaip 10 g riebalų, kaip rekomenduoja Gans.

Yra daugybė šaldytų patiekalų, kuriuos galite greitai ir lengvai paruošti, ir šiek tiek kalorijų skaičių. Tačiau daugelis taip pat yra natrio, sako Angela Ginn, registruotas dietologas ir mitybos konsultacijų paslaugos “Learn-2-Live” savininkas. “Užšaldyti ir paruošti maisto produktai dažnai gali turėti natrio vertę”, – sakė ji, kuri yra maždaug 2300 mg per dieną.

7. Turkija Brugers

8. Užšaldyti valgiai