Imbiero kapsulių nauda

Apžvalga

Imbieras yra žolelė, turinti daug naudingų sveikatos savybių. Jo veikliosios medžiagos, vadinamos gingeroliais, pasižymi priešuždegiminiu ir pykinimo savybėmis ir gali būti naudingos blogai kraujotakai ir aukštam cholesteroliui gydyti. Imbieras yra daug vitaminų, mineralinių medžiagų ir antioksidantų ir gali būti veiksmingas, siekiant palengvinti tokių simptomų, kaip artritas ir dirgliosios žarnos sindromas (IBS).

Širdies ir kraujagyslių efektai

Imbiero kapsulės gali būti naudingos žmonėms, sergantiems tam tikromis širdies ir kraujagyslių ligomis. Pasak Merilendo medicinos centro, imbieras gali padėti išvengti kraujo krešulių susidarymo ir mažesnio “blogo” MTL cholesterolio kiekio, kuris gali padėti apsaugoti nuo aterosklerozės sukelto kraujagyslių pažeidimo. Jo atšilimas ir kraujo nuvijimo poveikis padeda kraują judėti laisviau, todėl gerėja kraujotaka visame kūne. Imbiero negalima vartoti kartu su kraujo skiedikliu, pvz., Kumadinu ar aspirinu, nes tai gali padidinti kraujavimo riziką, pavyzdžiui, Raynaudo fenomeną ir kitus kraujotakos sutrikimus.

Virškinimo privalumai

Imbiero kapsulės yra greita ir veiksminga daugelio rūšių pykinimo priemonė. Pasak “MSNBC Health”, pacientams, kurie imunijos kapsulius vartojo prieš vėžio chemoterapiją, buvo mažiau ir mažiau sunkių pykinimo priepuolių, nei vartojusiems placebo. Imbiero šaknis toks pat veiksmingas kaip ir dietos ligos narkotikų dimenhidrinatas, siekiant sumažinti judesio ligą ir rytinės ligos, atsižvelgiant į Nacionaliniai sveikatos institutai. Be to, imbiero kapsulės gali būti mažiau linkusios sukelti nepageidaujamus šalutinius poveikius, nei receptiniai pykinimo vaistai, tokie kaip aprepitantas, kurie dažniausiai vartojami vėžiu sergančių pacientų ir kurie yra susiję su rimtais sveikatos sutrikimais, pvz., Širdies priepuoliu ir diabetu; imbiero kapsulės gali sukelti silpną Virškinimo trakto šalutiniai poveikiai, tokie kaip virškinimas ir raugėjimas. Prieš vartojant imuninę kapsulę su imuniniais dangčiais arba antacidą, gali būti išvengta šalutinio poveikio.

Priešuždegiminiai savybės

Imbiero kapsulės gali padėti kovoti su skausmu, kurį sukelia artritas ir menstruacijų spazmai. Imbieras neleidžia COX-1 ir COX-2 fermentams gaminti prostaglandinų – cheminių medžiagų, kurios sukelia skausmą ir uždegimą organizme. Atsižvelgiant į artritą šiandien, jis gali būti veiksmingas gydant uždegimą, kurį sukelia ir reumatoidinis, ir osteoartritas. Kadangi kraujas gali slopinti, imbiero negalima vartoti kartu su nesteroidiniais vaistais nuo uždegimo (NVNU), pvz., Naproksenu ar celekoksibu. Rekomenduojama imbiero dozė kapsulių formoje uždegimo gydymui yra 2 g per parą trimis dalimis.