Ar yra pratybų, kad padidėtų krūtų dydis?

Apžvalga

Ne visada būtina kreiptis į plastikos chirurgo pagalbą, kad padidintumėte savo krūtinės dydį. Galima naudoti treniruotę pridėti colius prie savo dabartinio krūtinės. Pagrindinė krūties audinio sudedamoji dalis yra riebalai, kurie prailginti negalima. Tačiau raumenys po krūtinėmis, krūtinės gali būti pagamintos stiprinančiais pratimais, galiausiai pridedant jūsų krūtų dydį.

Kėdė Dips

Kėdė krūvio pratimai yra būdas naudoti minimalią įrangą praktiškai bet kurioje vietoje, kad būtų galima padidinti krūtų dydį. Būtinai naudokite kėdę, kuri yra nejudama ir nejudės pratybų metu. Norėdami atlikti krėslų krūvį, sėdėti ant kėdės ir padėkite rankas prie šlaunų ant sėdynės krašto. Pakelkite kūną nuo kėdės, vaikščiokite kojomis, kad jūsų kūnas būtų tiesiai priešais kėdę, tada sulenkite rankas, kad sumažintumėte kūną kiek galite. Spauskite atsargines kopijas ir pakartokite du 10 kartų pakartojimus.

Pratimai rutuliniai push-ups

Vykdant spyglus ant pratybų rato sustiprins visą krūtinės ląstą, bet tai padės izoliuoti mažesnę jūsų krūtinės raumenų dalį. Kadangi jūsų kūno svoris bus ant pratimo kampo, svarbu, kad jūs naudojate rutulį ant neslidingo paviršiaus ir pripūstumėte rutulį iki gamintojo rekomenduojamo kiekio. Norėdami atlikti pratybų rutulį, užlenkite skrandį ant rutulio, kad rankos ir kojos galėtų liestis su žeme. Paleiskite save į priekį savo rankomis, kol jūsų apatinės kojos bus ant rutulio. Palaikykite nugarą tiesiai, sulenkite rankas ir nuleiskite save tiek, kiek galite. Push back up and repeat 10-12 repetitions.

Gulbė karoliai

Šis pratimas sustiprina jūsų krūtinės raumenis, naudojant hantelį ir svorio stendą. Norint atlikti megztinį trikotažą, nusileiskite ant nugaros ant svorio stendo, laikydami rankomis hantelį. Būtinai laikykite rankas tiesiai ir laikykite hantelį taip, kad jis būtų vertikalus ir laikomas ant veido. Lėtai sulenkite alkūnės, žemyn svorio už galvos, kiek galite. Pakelkite svorį atgal į pradinę padėtį ir pakartokite 10-12 kartų.