Asa fastpitch softball bitų dydžio taisyklės

Jei norite, kad “ASA” fastpitch softboat lazda atitiktų visas lazda dydžio taisykles, galbūt manote, kad tai taip pat lengva, kaip ieškoti sertifikavimo ženklų ant lazda. Ne taip: kai kurie reguliuojamo dydžio šikšnosparniai su ASA sertifikavimo ženklu nėra patvirtinti oficialiai ASA žaidimui. Be to, kad patikrintumėte, ar jūsų šikšnosparnis atitinka ASA dydžio taisykles, įsitikinkite, kad tai tinkamas “fastpitch” sūpynės batukas pagal jūsų poreikius.

Oficialus ASA šikšnosparnis negali būti ilgesnis nei 34 colių ilgio. Jo didžiausia dalis gali siekti 2,25 colio skersmens. Mūle leidžiama sverti ne daugiau kaip 38 oz. Žūklės turi būti apvalios iki 0,05 colio skersmens.

“Fastpitch” šikšnosparniai turi turėti saugos diržą iš juostos, kamštienos ar kompozicinės medžiagos, kurios ilgis yra ne mažesnis kaip 10 colių. Saugos rankena gali ištraukti ne daugiau kaip 15 colių nuo mažos rankenėlės ant lazdos galo. Atstumas nuo saugos diržo iki rankenos viršūnės negali būti didesnis kaip 375 colių. Kol lazdelės rankena visada pritvirtinta prie lazdos, tai gali būti formuota, pirštų formos rankena.

Smulkioji rankena, vadinama saugos rankena, turi būti apskrito arba pailgos. Ji turi būti ne mažesnė kaip 5 colių didesnė už lazdelės rankenos skersmenį, kai rankena atitinka saugos rankenėlę. Šis dydis apima bet kurį plotį, kurį pridėjo lazda rankena. Pagal “ASA” taisyklų knygą, rankos plokštumos, kuri yra greta rankenos, kampas turi būti statmenas lazerio centro linijai 10 laipsnių kampu.

ASA “softball” šikšnosparniai turi būti pažymėti “Oficialus futbolas” ir turi ASA sertifikavimo ženklą. Tačiau ne visi šikšnosparniai, kurie turi tokius ženklus, gali būti naudojami. ASA skelbia uždraustų šikšnosparnių sąrašą, kurį turite patikrinti kiekvienais metais. ASA taip pat pateikia šikšnosparnių, kurie yra leisti žaisti, sąrašą. Sąraše pateikiamas kiekvieno šikšnosparnio modelio numeris, aprašymas, gamintojas ir ASA patikrinimo data.

Bendras matmuo

Rankenos dydis

Saugos rankenos specifikacijos

Apsvarstymai