Ashtanga joga ir svorio kritimas

Nors ashtanga joga nesuteikia jums intensyvaus širdies ir kraujagyslių treniruotės, ji gali palaikyti svorio netekimą kitais būdais. Joga laikoma jėgos treniruočių ir raumenų formavimo pranašumais, o siūloma daug naudos psichinei sveikatai, kuri gali padėti jums jaustis energinga ir teigiama kelionei į norimą kūną.

Ashtanga arba aštuonių galūnių joga yra jogos forma, kuri pabrėžia tiek pozą, tiek kvėpavimą. Per ashtanga praktiką, jūs atliksite įtemptą pozų seriją, atidžiai derindami savo kvėpavimą ir judesius. Kiekvienai asanai ar pasei reikia konkretaus inhaliacijų ir išsiveržimų. Nors jūsų jogos praktika gali neuždegti tiek kalorijų kaip važiavimo ar aerobinės klasės, jūs galite tikėtis, kad prakaitas padidins, sustiprins raumenis ir paliks klasės jausmus atnaujintu ir intensyviu. Ir Harvardo medicinos mokyklos sveikatos leidiniai nurodo, kad hatha jogos klasė, mažiau energingas jogos stilius nei ashtanga, degina tą patį kiekį kalorijų kaip vandens aerobika, gimnastika, jodinėjimas žirgais ir konkurencingas tinklinis, nuo 240 iki 356 kalorijų per valandą, priklausomai nuo Apie savo kūno svorį.

Jei turite svorio prarasti, ashtanga joga gali padėti pagerinti jūsų laikyseną ir lankstumą, taip pat sustiprinti raumenis. Gali atrodyti, kad pagerėjęs raumenų tonusas kenčia jūsų kūną, net jei nesumažinate svarų. JAV ligų kontrolės ir prevencijos centrai rekomenduoja kiekvieną kartą dalyvauti jėgos mokymo pratybose ne rečiau kaip du kartus per savaitę, o praktikoje ashtanga – raumenų formavimo treniruotės.

Reguliari jogos praktika, kaip antai ashtanga jogos klasės ar DVD, gali padėti pagerinti savęs įvaizdį ir padėti jums jaustis geriau apie jūsų kūną. Joga mažina stresą ir nerimą. Jei esate emocinis maistas, galite pastebėti, jog jogas padeda išlaikyti savo mitybos planą ir pagerina jūsų valgymo ir nesveiko mitybos modelio kontrolę.

Ashtanga joga gali iššūkis jums ir pagerinti jūsų fizinę ir psichinę sveikatą, bet netinka visiems. Jei esate gana antsvorio arba neformalus, galbūt norėsite pradėti mažiau intensyvią praktiką, pavyzdžiui, hatha jogą. Leiskite savo jogos instruktoriui žinoti, ar turite kokių nors ypatingų sveikatos problemų, dėl kurių gali prireikti pakeitimų. Kaip ir bet kokia nauja treniravimo programa, prieš pradėdami daryti jogą, pasitarkite su savo sveikatos priežiūros specialistu.

Ashtanga Joga

Fizinės naudos

Psichinės sveikatos išmokos

Įspėjimas