Jūros akmenligė tabletės

Apžvalga

“Sea Wreath” arba tiesiog “kelpimas” yra bendras vardas, apie ką Phyllisas Balch savo knygoje “Dietinės gerovės receptas” apibūdina kaip plokščius rudus ar raudonus dumblius, atrodančius kaip lapai. Kelpas priklauso šeimai Laminariaceae ir yra kelių veislių, visų valgomų, kartais žinomų kaip kombu, konbu, wakame, haidai ar qundaicai. Kelp yra įvairių formų, įskaitant virtus ar žaliavinius kaip maisto produktus, kapsulėse, miltelių ar tablečių pavidalu. Tabletes yra ypač tinkamas būdas pridėti kelpą, jei jums nepatinka jo skonis kaip maistas. Nepriklausomai nuo to, kaip vartojote kelpą, ji turi daug naudos.

Vitaminai

Kelp yra daug vitaminų A, B, C, D, E ir K. Jo vitamino C kiekis ypač aukštas. Visa tai yra būtina žmogaus imuninei sistemai palaikyti, kuri yra viena iš geriausių kelpių. Kelp taip pat yra daug magnio. Jei esate kraujo krešėjimo preparatuose, nesikreipkite į savo mitybą, nesvarbu, ar jūsų vaistas vartoja vaistų, nes kvepavietėse yra vitamino K krešėjimo vitamino, kuris gali turėti įtakos vaisto dozavimui.

Mineralai

Kelp yra daug mineralų, įskaitant jodą, kalį, magnio, kalcio, fosforo, cinko, silicio, chromo, seleno, bario ir geležies. Kelpo didelis jodas padeda pagaminti skydliaukės hormonus, dėl kurių gali padidėti skydliaukės funkcija arba ištaisyti goiterius ir kretinizmą. Jis taip pat rodo savo vienintelį gerai žinomą šalutinį poveikį: per daug jodo gali sutrikdyti normaliai veikiančią skydliaukę.

Geliai

Algidinas, agaras ir karageninas yra gelis, esantis kelpiuose, skirtas stiprinti virškinamojo trakto sveikatą ir virškinimą. Ypač agras ir karageninas gali būti žinomi kaip bendri ingredientai maisto produktuose. Pagal Balch’o “Dietinės gerovės receptą”, gerklės dumbliai yra nuleidžiami. Tai reiškia, kad jis ramina ir atpalaiduoja sudirgusią ir uždegusią gleivinę ir gali padėti palengvinti herpeso protrūkius.

Sveikata

Kvapiųjų riebalinių liaukų nauda sveikatai – tai padeda atsikratyti papildomų gleivių organizme, mažina kraujospūdį, gydo artritą ir reumatą ir skatina galingą odos gijimą dėl savo germeno kiekio, kuris stiprina imuninę sistemą ir kovoja su vėžiu. Kelp taip pat gali būti naudojamas siekiant sumažinti radiacijos ir chemoterapijos poveikį organizmui.

Viena didžiausių lengvųjų rumbelių, vartojamų tablečių, nauda yra jos perkėlimas ir patogumas. Nereikia skonio arba virti kelpių, kai yra tabletės pavidalo, arba nerimauti, kaip jį laikyti. Tiesiog laikykite buteliuką uždegimo tablečių nepermatomą, sandariai uždarytą buteliuką.

Patogumas